T7 TASARIM REKLAM VE DEKORASYON LTD. ŞTİ. 

        2004 Yılından beri Tasarım, İç mimari ve Mimari Tasarım sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak. Değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek. Yapmış olduğu tüm tasarım ve uygulamalarda tasarımların talebe uygun olması, renk, kullanım, ergonomisi gibi tüm tasarımı etkileyen faktörleri ön planda tutarak ileriye dönük işlevsel tasarımlar hazırlamayı kendisine bir ilke edinmiştir. Tüm mimari ve tasarım alanlarında müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak. Dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında gelişen tasarım ve teknolojileri takip ederek örnek projeler üretmek.
         Kendi Bünyemizde Ahşap, Mobilya, Metal, Akrilik, Dijital baskı tabela olmak üzere tüm üretim alanları sayesinde tek bir yerden;
Mağazacılık ve Perakende mağazacılık, Kafe – Restoran, Ofis tasarım, Otel tasarım, Kiosk stant, Ürün teşhir standı, Fuar standı gibi alanlarda yılların vermiş olduğu tecrübelerimizle tasarım ve uygulamaları yapmaktayız.

687+Tasarım
670Proje
280+Uygulama
340+Lojistik