Neden Biz?

Mimari, iç mimari ve Endüstriyel ürün tasarım olmak üzere, marka iletişiminizi şekillendirmede son derece kritik bir öneme sahiptir. Hedef kitleniz üzerinde arzu ettiğiniz etkiyi yaratacak mekanlar düşünüyoruz. Araştırma & analiz, strateji geliştirme ve bütünsel tasarım metodlarını kullanarak, sadece güzel mekanlar yaratmakla kalmıyor, iş performans değerlendirmelerinizi olumlu etkileyecek, fark yaratan deneyimler tasarlıyoruz.

 

Çalışma alanlarımız...

Bayan-canta-aksesuar-magazasi_0001_R_0004

Mağaza & Perakende​

Tüm sektörlerde olmak üzere zincir veya perakende mağazalarda iç mobilya, elektrik, mekanik, görsel reklam dijital baskı gibi tüm mağaza bütünlüğünü kapsayacak dekorasyon kalemleri tek bir çatı altında yaptığımız için daha hızlı ve kaliteli doğru bir şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kafe - Restorant

Kafe ve Restoran gibi mekanlarda en önemli faktörlerden biri gelen müşterinin mekan ve tüketeceği gıdaların hem keyifli ve iyi bir ortamda mutlu bir şekilde ayrılması gerekmektedir. Biz de bu iki unsurların ve diğer tüm hijyen, tasarım, konsept, tarz gibi mekanı etkileyecek faktörleri toplu olarak ele almaktayız. Tüm bunların süreç ve aşamaları yine müşterilerimiz ile kısa toplantılar ile geliştirmekteyiz.

Ofis Tasarım

Çalışan personelin ofis ve çalışma alanlarında daha verimli ve konforlu bir şekilde çalışabilmesi için ofis içindeki dekorasyonu etkileyen tüm aydınlatma, zemin, tavan bölmeler, mekan içindeki renklerin ve aksesuarlar gibi daha bir çok etki eden faktörleri bir araya getirerek güzel ve keyifli çalışma ortamları yaratıyoruz.

Otel tasarım

Tüm sektörlerde olmak üzere zincir veya perakende mağazalarda iç mobilya, elektrik, mekanik, görsel reklam dijital baskı gibi tüm mağaza bütünlüğünü kapsayacak dekorasyon kalemleri tek bir çatı altında yaptığımız için daha hızlı ve kaliteli doğru bir şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Konut - Villa

Toplu ihalelerin veya Butik işlerde tüm konut veya villaların projeler hizmetlerinden anahtar teslim mobilya ileri dahil olmak üzere imalatçı firma olarak hizmet vermekteyiz.

İnşaat Taahhüt & Tadilat-Tamirat

Anahtar teslim Kurumsal firmaların Projenin hazırlanması, Keşif bedelinin tespit edilmesi, Fiyatlandırma yönteminin belirlenmesi, Teklif alma yöntemine karar verilmesi ve Projenin ihaleye gibi tüm anahtar teslim olmak üzere işlerin yapılması.

Kiosk stand

Alışveriş merkezleri, Toptan ve perakende mağaza satış zincirleri, gıda ve giyim sektörü, Hava alanları gibi tüm iç ve dış mekanlar içinde Kiosk stant, Duty Free shop, Ürün teşhir standı, Ada stant, Tezgâh üstü stant, Raf stantlar, Giydirme stantlar olmak üzere tüm alanlarda çalışmalar yapmaktayız.

Ürün Teşhir Standı

Alışveriş merkezleri, Toptan ve perakende mağaza satış zincirleri, gıda ve giyim sektörü, Hava alanları gibi tüm iç ve dış mekanlar içinde Ürün teşhir standı, Ada stant, Tezgâh üstü stant, Raf stantlar, Giydirme stantlar olmak üzere tüm alanlarda çalışmalar yapmaktayız.

Fuar standı

Müşterilerimiz kurumsal kimliğine uygun hızlı ve kaliteli özel tasarım ve kiralık olmak üzere iki tip fuar standı tasarım ve uygulamaları yapmaktayız.

Dijital baskı ve Reklam panoları​

Tüm iç ve dış mekanlarda, Mağaza, alışveriş merkezleri, Stant üzeri kaplamalar, cephe cam gibi tüm yüzey ve alanlar için müşterinin talepleri doğrultusunda Dijital baskı, Folyo sıvama, Folyo kesim, UV baskı, LightBox, Poster, Tablo, Kumaş üzeri baskı, Cephe ve iç mekanlar için ışıklı-ışıksız tabelalar, iç ve dış cephe giydirmeler, Vinil baskıları, gibi çeşitli alanlarda uygulamalar yapmaktayız.

Butik işler

Tüm çalışmış olduğumuz kurumsal müşterilerimiz özel tadilat, ürün vb. ürün ve hizmetlerini yapmaktayız.

Mimari Görselleştirme

Uygulama işlerimizin haricinde, Müşterilerimize Mimari ve iç mimari proje hizmetleri, 3B modelleme mimari görselleştirme hizmetleri vermekteyiz.

Animasyon & Fotoğraf hizmeti

Proje ve tasarımlarını yapmış olduğumuz ürün ve mekanların, dijital ortamda hareketli animasyonlar, mekan içinde 3B gezinti ( virtual reality tour ) , 360 derece dijital ortamda tasarlanan mekanların gezintisi, Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mekan, ürün fotoğraf çekimleri gibi diğer hizmetleri de vermekteyiz.

Her proje için optimum çözümler üretiyoruz...

Kurumsal Müşterilerimiz